Blog

 • YENİLENME
  01
  AUG

  YENİLENME

  Hepimiz yaşadığımız çevreyi gözlemler ve kendimizce farkındalıklar oluştururuz. Bodrumun merkez alanında zaman içinde ciddi aksaklıklar oluştuğunu hepimiz görmekteyiz. Standartlarının bozulduğu hissi hepimizde hakim bir duygu halini almaktadır. Bu da standartların altında bulunma halini getirir. Bundan kastım genellikle Bodrum merkezinde görmek istediğimiz kaliteyi gözümüzün aramasıdır. Bu tip çekim gücü yüksek kent merkezlerinde standartlar düşmeye başlarsa artarak devam eder ve netice gerilemeye hatta köhneleşmeye gider. İşte bu noktada farkında olupta umursamazlık duygusuna kapılmadan gerekli disiplinlerin tedbirleri alması gerekir.

  Read more...
 • ÇEVREYİ ANLAMAK
  22
  AUG

  ÇEVREYİ ANLAMAK

  Çevre insan ilişkisi günümüzün vazgeçilmezidir. Sosyal bir varlık olarak tanımlanan insanın yarattığı çevre, yani toplum, varlığının aracı olmuştur. Bunun fiziki ortamı da kentlerdir. Kentler bir ilişkiler düzenidir. Bu ilişkiler düzeni sürekli değişim geçirmekte ve kişilerin sosyal ve ekonomik yaşam beklentilerine göre farklılaşmaktadır. Beraberinde biçimlenen fiziki çevreye göre de sosyal yaşam ve tabii ki yaşam kalitesi ona göre oluşmaktadır.

  Read more...
 • Bodrum'da Bayramın İlk Günü Sel Felaketinin İzleri Silinmeye Çalışılıyor
  24
  SEP

  Bodrum'da Bayramın İlk Günü Sel Felaketinin İzleri Silinmeye Çalışılıyor

  Bodrum'da Kurban Bayramı'nın ilk günü, dünkü sağanak yağmur sonrası oluşan sel kabusunun izleri silinmeye çalışılıyor. Hummalı bir temizliğin yapıldığı kentte hasarın büyük olduğu kaydedildi. Kentte zarar gören yerlerde inceleme yapan TMOBB Mimarlar Odası Bodrum Temsilcisi Hamdi Erdoğan, felaketi kader olmaktan çıkarmak için acil olarak dereler için ıslah projelerinin hazırlanması gerektiğini söyledi.

  Read more...
 • Basında Hamdi Erdoğan
  22
  JUL

  Basında Hamdi Erdoğan

  Read more...
 • NTV Röportaj
  22
  JUL

  NTV Röportaj

  Seçim Nabzı Programı Muğla Özel Yayını

  Read more...
 • ATV Röportaj
  22
  JUL

  ATV Röportaj

  Read more...
Header Style
Menu Style
Color :